statystyki szczegółowe

Aktualności

KS MOSiR Sparta Zabrze 1:1 ŁTS Łabędy

• autor: sparta_mikulczyce, 2014-05-12 09:33

W meczu XIV kolejki Podokręgowej Ligi Juniorów młodszych w Zabrzu odbył się mecz pomiędzy KS MOSiR Sparta Zabrza, a liderem rozgrywek ŁTS Łabędy. Przed meczem wydawało się iż faworyt jest jeden i inny wynik jak pewne zwycięstwo Gliwiczan będzie sensacją...

Młodzi zawodnicy z Mikulczyc nie patrząc na pozycję w tabeli, grali odważnie i mądrze. Każda z drużyn stwarzała sobie sytuacje. Brak skuteczności Spartan był widoczny tego dnia, kolejne stwarzane sytuacje niestety nie przynosiły oczekiwanego efektu. W 33 minucie padła długo wyczekiwana bramka. Do rzutu rożnego podszedł nasz etatowy wykonawca Grzegorz Dyla i ... bezpośrednio z "rożnego" zdobył bramkę. Na przerwę zawodnicy schodzili sensacyjnie prowadząc 1:0.

Druga połowa ponownie rozpoczęła się ospale przez naszych zawodników. Po rajdzie prawego pomocnika ŁTSu i podaniu piłki zawodnikowi na pustą bramkę, Gliwiczanie wyrównali 1:1. Na nic zdały się późniejsze ataki gospodarzy. Po mimu kilku bardzo dobrych okazji do zdobycia zwycięskiej bramki wynik się nie zmienił. Jeżeli meczu nie potrafi się wygrać, trzeba go zremisować...

KS MOSiR Sparta Zabrze - ŁTS Łabędy 1:1 (1:0)

Bramka: Dyla 33'

Zagrali: Tłuczykont, Polny - Szwarc, Wieczorek, Fałowski, Mosakowski, Bieńkowski, Dyla, Chamielec, Puschhaus, Blachut, Mentek oraz Babarowski