Klub Sportowy MOSiR Sparta Zabrze - strona nieoficjalna

Jedność 32 Przyszowice 4 : 7 KS MOSiR Sparta Zabrze

• autor: sparta_mikulczyce, 2014-09-27 15:50

W dniu dzisiejszym

W dniu dzisiejszym drużyna Juniorów Starszych zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Jedności Przyszowice. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęła nasza drużyna, która już w 2 minucie meczu otworzyła wynik spotkania i szybko podwyższyła na 0:2 i 0:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:6. Tyle dobrego albo aż tyle można powiedzieć o grze naszego zespołu w tym dniu. Nasza drużyna nie potrafiła wymienić kilku dokładnych podań, było mnóstwo chaosu, a tylko indywidualne zrywy zawodników sprawiły, że strzelaliśmy bramki. Mimo wszystko należy uwzględnić też zły stan płyty naszego rywala. Boisko bowiem przypominało basen, a nie miejsce na którym miał odbyć się ligowy mecz. Druga połowa to zdecydowanie dominacja gospodarzy, którzy lepiej zaadaptowali się do warunków atmosferycznych. W drugich 45 minutach udało nam się zdobyć jedną bramkę. Przy okazji trzeba wyróżnić w tym spotkaniu zwłaszcza za drugą odsłonę meczu Słodkowskiego Bartosza i Kosine Krzysztofa. Pierwszy swoimi interwencjami w bramce uchronił nas od remisu - a gospodarze mieli ku temu okazje - a drugi oprócz pięknej bramki z rzutu wolnego przelewał swoje zaangażowanie, ambicje w grze na kolegów z zespołu. Następnym rywalem Sparty Zabrze będzie Fortuna Gliwice! Tym samym nasz zespół w tym sezonie pozostaje niepokonany i utrzymuje fotel lidera!
Już teraz zapraszamy na sobotnią potyczkę, która zapowiada się bardzo ciekawie.

Skład : Słodkowski - Robok, Szwarc, Szczepanek, Kosina - Mosakowski, Poźniak, Fałowski, Glapiak - Letkiewicz, Gołdy

Rezerwowi : Ferst, Gruszka

Bramki : Fałowski x3, Letkiewicz x2, Kosina, Gołdy

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Trampkarze 2001, TG Gwarek-Sparta Zabrze 2015.08.21
Ładowanie...