Aktualności

KS MOSiR Sparta Zabrze 4 : 2 RKS Fortuna Gliwice

• autor: sparta_mikulczyce, 2014-10-06 08:32

W meczu na szczycie Spartanie wychodzą zwycięsko choć łatwo nie było...

W meczu na szczycie nasi juniorzy starsi pokonali swoich rówieśników 4:2. Początek meczu był w naszym wykonaniu bardzo słaby czego efektem była bramka dla gości. Pierwszy raz w tym sezonie zatem przyszło nam gonić wynik. Po stracie bramki Sparta Zabrze zaczęła w pełni dominować na boisku, lecz nie przekładało się to na wynik. W pierwszych 45 minutach stworzyliśmy kilka ciekawych sytuacji które powinny zakończyć się bramką, ale kolejny raz skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Na przerwę schodziliśmy więc z wynikiem 0:1.

Druga połowa mimo zdobycia 3 bramek była w naszym wykonaniu jeszcze słabsza, a mijający czas stwarzał presję na naszych zawodnikach. W końcówce spotkania goście zdobyli bramkę na 3:2 lecz to my zadalismy cios na 4:2, który przypieczętował nasze zwycięstwo i pozwolił umocnic sie na pozycji lidera rozgrywek.

Skład : Gruszka - Mosakowski, Szwarc, Szczepanek, Kosina - Poźniak, Fałowski(Pushhaus 70'), Glapiak, Robok - Gołdy(Mentek 78'), Letkiewicz (Ferst 90+2')

Rezerwowi : Słodkowski, Mentek, Pushhaus, Ferst

Bramki : Szwarc, Poźniak, Glapiak, Pushhaus