statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza porażka Sparty

• autor: pippo24, 2014-11-15 20:56

W dzisiejszym spotkaniu Sparta Zabrze mimo trzy bramkowego prowadzenia po raz pierwszy zeszła z boiska pokonana w tym sezonie.

Sparta zaczęła mecz w Pyskowicach bardzo dobrze i mimo że przystąpiła tylko w 10 osobowym składzie a po kilku minutach z kontuzją zszedł Krystian Robok  to do przerwy prowadziła 2:0. Po przerwie Sparta strzeliła trzecią bramkę i w 9 osobowym składzie prowadziła z "jedenastką" z Pyskowic 3:0! Niestety potem już było tylko gorzej... Gracze z Pyskowic szybko odpowiedzieli i zdobyli bramkę honorową. Po chwili z czerwoną kartką zszedł nasz zawodnik Michał Szczepanek a Spartanie w ósemkę pogubili się całkowicie. Kwestią czasu okazały się kolejne gole dla gospodarzy a padło ich jeszcze 5. Jednak słabemu sędziemu było mało i przy stanie 6:3 dla Czarnych Pyskowice pokazał kolejną czerwoną kartkę graczowi Sparty (tym razem ujrzał ją Adrian Glapiak) a po chwili odgwizdał koniec meczu i walkower dla gospodarzy. Ciężko coś powiedzieć po takim meczu graliśmy bardzo ambitnie i mimo przewagi liczebnej rywali dominowaliśmy w meczu do pewnego momentu a mimo to z boiska schodzimy pokonani... W tej rundzie jeszcze jeden mecz przed nami z drużyną Wilki Wilcza w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na boisku w Mikulczycach przy ulicy Mickiewicza. Serdecznie zapraszamy!

Skład Sparty Zabrze: Gruszka, Getka, Szwarc, Mentek, Kosina, Fałowski, Pozniak, Szczepanek, Robok, Glapiak