statystyki szczegółowe

Aktualności

Nieudana inauguracja ! Mecz bez drugiej połowy ...

• autor: sparta_mikulczyce, 2016-04-05 08:00

W niedziele 03.04.2016r. o godz. 10, młodzi zawodnicy Sparty Zabrze zainaugurowali start w 3 Lidze Wojewódzkiej, a ich rywalem był zespół z Knurowa.

Sparta Zabrze rozpoczęła mecz słabo, rozkręcając się wolno, a wchodząc w spotkanie dopiero od 15 min, kiedy musiała już gonić  wynik (0:1) !

Po szybkiej kontrze i dokładnym zakończeniu bramkę wyrównującą w 17min zdobył Miłosz Pawłowski, a chwile później Adam Dąbrowski wykorzystując dokładną wrzutkę z rz. rożnego. Schodząc na przerwę z wynikiem korzystnym 2:1, nasz zespół już nie wyszedł na drugą połowę... tracąc bramki w 41 min, 50 min.

komplet wyników w linku poniżej:

W sobotę mecz o godz. 12 na wyjeździe !! Derby Zabrza !! Górnik Zabrze SSA - KS MOSiR Sparta Zabrze